Загрузка...

Новини

Шановні Колеги!
СЛІДКУЙТЕ ЗА НАШИМИ НОВИНАМИ
В МЕРЕЖІ 
Встроенное изображение 1USGC - Українське Товариство Геодезії і Картографії

www.facebook.com/ValentynK.UA

 Наша делегація прийняла участь в головній події року
INTERGEO . Німеччина.
Та ознайомилась з новітніми технологіями наших закордонних партнерів.
Дякуємо Вам зустрічі з нашими колегами по вказаній Вами тематиці. 
Надсисилайте нам свої заявки на ел.адресу ukrgeoinstrument@gmail.com
Save the Date!

 

науково-практична конференція

на тему: "Цільове призначення земель та функціональне зонування територій - чи можлива гармонізація вимог землевпорядної та містобудівної документації?"

Місце проведення:, м. Київ, вул. Васильківська, 17,ауд. 234 (НУБІП України, факультет землевпорядкування, навчальний корпус № 6).
Програма конференції:
09:00 — 10:00 реєстрація учасників
11:00 — 12:30 виступи експертів та запрошених осіб
12:30 — 13:00 кава-брейк
12:45 — 15:00 круглий стіл – обговорення
Участь у конференції безкоштовна.

УВАГА, ЗМІНИ В ЗАКОНІ!  

НОВИЙ СТАТУТ ПІДПРИЄМСТВА

      Шановні керівники ТОВ ! 

- набирає чинності закон «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю». В цьому ж законі вказано, що закон України «Про господарські товариства» (№ 1576-XII від 19.09.1991 р.) у частині, що стосується товариств з обмеженою відповідальністю та товариств з додатковою відповідальністю втратить чинність.

 

Закон «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» вносить дуже багато суттєвих змін до Статутів ТОВ та ТДВ. Зміни стосуються таких важливих розділів як:

ü  учасники товариства та статутний капітал;

ü  обов’язки та відповідальність  посадових осіб було посилено;

ü  визначено поняття значного правочину та правочину із заінтересованістю;

ü  затверджено нові правила правонаступництва в ТОВ;

ü  нові способи проведення загальних зборів та багато іншого.

 

Також зазначений вище закон встановлює, що з моменту набрання ним законної сили, статути всіх ТОВ будуть дійсні в тій частині, що не суперечить законодавству. Враховуючи що зміни відбулись майже у всіх розділах Статуту ТОВ та ТДВ є дуже великий ризик, що саме Ваш Статут буде частково не дійсним, а отже це загрожує нормальному функціонуванню Вашого підприємства

КИЇВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРАВА (Юридична Адреса головного офісу:  м. Київ, пр-т П. Григоренка,буд. 15.) готовий запропонувати вирішення цього питання – розробити Статут Вашого підприємства, провести його державну реєстрацію, щоб Ваша компанія рухалась у відповідності з вимогами часу та закону!

За безкоштовними консультаціями звертайтесь по тел. 0445921400


              GEOFORUM 

                                      «Geodesy for development and progress»

                                            Lviv -  Brukhovychi,  Ukraine           

 
            the XXIII International Scientific and Technical Conference

 

 

on April 18-20, 2018, at Lviv Polytechnic National University, Lviv and at the hotel «Valrntyna» in Bryukhovychi. Conference registration starts on 18.04.2018, at 1000 a.m. The transfer of  participants to the conference place will be arranged from 830 till 1000 from Institute of Geodesy (6, Karpinskogo Street). Do not hesitate to contact Organizing Committee about all needed information, additional inforletters will be sent you later. Tel. Kyiv 0 44 592 14 00

        

Карбованец :  

       Криптовалюта - працюємо по сучасному,          запроваджуємо новітні, передові технології

   в Україні 

“Карбованець” (Karbo) — це децентралізована однорангова пірінгова обмінна мережа, яка не має централізованого управління і емітента, та забезпечує конфіденційність і анонімність операцій без посередників і регуляторів.

Название происходит от древнего способа записи расчетов или долгов путем нанесения на деревянной палочке специальных отметок-зарубок, называемых в украинском и польком языке "карбы", который был распространен на территории современной Украины и всей Европы в епоху Средневековья, а иногда употреблялся еще даже в начале XX в. Палка расщеплялась вдоль надвое и каждая половина с засечками оставалась у участников сделки. Приложив половинки друг к другу, можно было проверить не подделывались ли засечки. Это очень напоминает работу блокчейна в сети Карбованец.

"Карбованец” денежная единица Украины в разные периоди ее истории до 1996 года, а также это украинское название денежной единицы СССР. Сейчас он заменен гривней, которая является законным средством платежа на территории Украины.

“Карбованец”, таким образом, является очень известным словом, прочно ассоциируется с деньгами не только на территории Украины, но и в соседних странах. Это слово знакомо людям, что облегчает восприятие. В неславянских ресурсах для облегчения чтения и произношения используется сокращение “Karbo”, которое пользуется популярностью и среди украинских пользователей.

“Карбованец" восстановлено в цифровой форме криптовалюты в качестве народного средства обмена – неофициального и независимого.

“Карбованец" - расчет за товар и услуги www.karbowanec.com/ua/

 

 КОНФЕРЕНЦІЇ ЗА НАШОЮ УЧАСТЮ:

 

 Geospace


КНУБА - КИСИ
Воздухофлотский Проспект 31, Kyiv, Ukraine, 03680
http://geospace.net.ua/

 

BAU 
Место проведения:
Мюнхен, Messe München, Germany
Организатор:
Messe Munchen International
BAU охватывает архитектуру, материалы и системы для промышленного, коммерческого и жилищного строительства и дизайна интерьера.
http://exhib.bau.ua/expo-bau_2017
Наш Партнер - https://tacsgmbh.de

ЕКОГЕОФОРУМ (http://www.nung.edu.ua/…/екогеофорум-2017-актуальні-проблем…)

ХІІІ МНТК «Актуальні питання інженерної геодезії»  (Варшава, ПОЛЬЩА) (https://www.apgi.gik.pw.edu.pl)

МНТК «Геофорум(http://zgt.com.ua/мнтк-геофорум-3-2-2-2-2/)

МНТК “МОНІТОРИНГ ДОВКІЛЛЯ, ФОТОГРАММЕТРІЯ, ГЕОІНФОРМАТИКА – СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІІ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ” (http://usprs.com.ua/мнтк-кадастр-фотограмметрія-геоінфо/)

РОБОЧИЙ ТИЖДЕНЬ FIG.  (Хельсінкі, Фінляндія) (https://www.fig.net/fig2017/)

ПОЛЬСЬКО-ЧЕСЬКО-СЛОВАЦЬКІ ГЕОДЕЗИЧНІ ДНІ. 

ІNTERGEO (БЕРЛІН, НІМЕЧЧИНА) (http://www.intergeo.de/intergeo-en/index.php)

Новости:

UKRNVP 

 відбулася найбільша в світі виставка-конгрес INTERGEO  з геодезії, геоінформатики та землевпорядкування, що проводилася в цьому році в Гамбурзі, Німеччина. Делегація Українського Товариства Геодезії і Картографії та інші потужні українські компанії були відвідувачими цього заходу.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Наше українське науково-виробниче представництво з впровадження передових GEO-технологій працює на ринку України вже більше 20 років та представляє продукцію провідних світових компаній "GEO MESS TECHNIK HEGER" (Німеччина),  "Leica Geosystems" (Швейцарія), "Visutronik" (Німеччина), "TOPCON Corporation" (Японія), "TERRATEST"(Німеччина), "GUANGDONG KOLIDA" (Китай), ”BODRUM”(Турція).

   Пропонуємо: Безкоштовне навчання та участь в семінарах, форумах, цінова політика  здійснюється в інтересах замовника, існує система знижок.  

ИНТЕРГЕО  

 в Штутгарте (Германия) состоялось главное событие года в мире геодезии, геоинформационных систем, дистанционного зондирования,  фотограмметрии,  дополнительных решений и технологий. INTERGEO также является идеальной платформой для быстро растущей области инноваций.

 


    1- 4 червня 2015 року в USA відбулася презентація нових продуктів 
                                   LEICA Geosystems CAPTIVATE 
                                                 

ИНТЕРГЕО 2014 : Сотрудники нашей корпорации  с 7 по 9 октября 2014 г. в Берлине посетили самую важную торговую ярмарку в мире в области геодезии, навигации, геоинформации и землеустройства. Все новинки будут представлены и доступны на нашем сайте.

 

Новинки Интергео:

 

- Leica Geosystems GNSS CS25P

- Topcon LN-100W Build 3Д сканер

- Trimble V10 Imaging Raver

- Javad Trumph-F1

- Stonex S10

- Foif A50

- KQ GEO M8 Pro

- GNSS Sokkia GCX2

 

Ювілейна 20-та Міжнародна науково-технічна конференція – ГЕОФОРУМ 2015, присвячена 20-й річниці професійного свята працівниківгеології, геодезії і картографії України, відбудеться у Львові та його околицях 22 - 24 квітня 2015 р.

Організаційний комітет запрошує науковців, інженерів, спеціалістів, військовослужбовців, експертів, бізнесменів, аспірантів та студентів взяти участь у її роботі.

 


Новый компактный, высокоскоросной лазерный 3D сканер GLS-2000

   GLS-2000 лазерный сканер компании TOPCON, обеспечувавший быстрый и точный сбор 3D-данных для любого проэкта.

   В лазерном сканере реализована возможность выбора между двумя Class 3R и Class 1 лазерами, в зависимости от условий на робочей площадке.

   С дальностью сканирования в 350 метров  GLS-2000 является универсальным инструментом, который позволяет производить лазерное сканирование в различной рабочей среде. Автономные возможности в сочетании с прочной конструкцией обеспечивает систему, которая будет устойчива в самых экстремальных условиях окружающей среды.

 

 Презентация нового геодезического оборудования компании South (Intergeo 2013, Германия)

 Роботизированный тахеометр South NTS-391

Высокоточный тахеометр с цифровой камерой South NTS-3401I (точность измерения углов — 1″)

Электронный тахеометр South R10 (измерения расстояний в безотражательном режиме до 1000 м)

Обновленная серия тахеометров South NTS-370R (WindowsCE, измерения расстояний в безотражательном режиме до 800 м)

Новая серия лазерных построителей плоскостей (нивелиров) — South TRL

Новый высокоточный цифровой нивелир South DL-2003(точность цифрового измерения — 0,3 мм на 1 км)

 

Открыт доступ к городостроительному кадастру Киева

В Киеве открыли публичный доступ к информационному геопорталу, который содержит информацию о градостроительной ситуации в столице. Об этом сообщает Департамент градостроительства и архитектуры Киевской городской государственной администрации. Портал доступен по адресу: http://mkk.kga.gov.ua/Main/Index

 

Garmin предлагает навигационный дисплей для ветрового стекла


Как сообщает osp.ru, cегодня дисплеи, встроенные в ветровое стекло, есть лишь в некоторых автомобилях верхнего ценового диапазона, но по прогнозу IHS Automotive, к 2020 году доля машин, оснащенных такими дисплеями, вырастет до 9% от общего количества. Довольно мало пока также подобных систем, приобретаемых отдельно, и они довольно дорогостоящи. Например, недавно Pioneer анонсировала автонавигатор, отображающий картинку поверх ветрового стекла, который стоит около 3,4 тыс. долл.

Компания Garmin же на днях представила такой дисплей по гораздо более скромной цене — всего 130 долл. Устройство получает информацию по Bluetooth от смартфона и может проецировать указания по проезду и сведения о пробках на прозрачную пленку, приклеиваемую на ветровое стекло, либо на зеркало, которое можно прикрепить к самому навигатору. Проектор автоматически меняет яркость картинки в зависимости от освещения.

На смартфоне при этом должно работать картографическое приложение Garmin StreetPilot или Navigon, приобретаемое за отдельную плату в 30 долл. Теоретически дисплеи, отображающие информацию на ветровом стекле, меньше отвлекают водителя, чем встроенные в приборную панель или установленные поверх нее.

 

 

Google вернула в Maps для Android автономный режим


Решение Google отказаться от сервиса офлайн-просмотра (в том числе более ранних версий карт) в новой версии навигационного приложения Maps 7 для Android вызвало массовое недовольство, пишет pcweek. (Что касается пользователей iOS, то они этих изменений не заметили ввиду того, что 7-я версия Maps для их платформы к тому времени ещё не вышла.) В ответ на реакцию пользователей, которые начали оставлять множество недовольных комментариев на странице соцсети Google+, посвященной картам Google, последняя вынуждена была вернуть офлайн-просмотр в обновленный вариант приложения для Android-устройств. По сообщению одного из разработчиков Maps, для этого программистам Google пришлось работать в круглосуточном режиме.

Многим также не понравилось решение Google исключить в августе из карт поддержку сервиса Latitude. Это касается как отдельного приложения Latitude для iPhone, так и Google Maps для Android, в котором доступ к сервису реализован как встроенная функция. После отключения сервиса пользователи больше не смогут обмениваться информацией о своем местоположении с друзьями, а все списки друзей будут удалены. Делиться своим местоположением предлагается через Google+, однако эта возможность пока доступна только на платформе Android. Добавить ее в приложение для iOS планируется в будущем. Из Google Maps также исчез сервис географических закладок “Мои карты”, однако Google обещает, что в последующих версиях программы он будет присутствовать.

Офлайн-карты Google Maps стали решением для прокладки маршрута, когда пользователи вынуждены были находиться в подземных туннелях или на территории другой страны с дорогим или некачественным интернет-роумингом. Они сохраняли некоторую территорию на карту памяти и могли не только её просматривать, но и прокладывать маршруты без подключения к Сети.

Впрочем, неверно утверждать, что офлайн-режим из Google Maps 7 был убран полностью, поскольку чтобы сохранить сегмент карт для последующего просмотра в офлайн-режиме, нужно было набрать в поисковой строке “ОК Maps” или произнести эту фразу вслух.

Томас Клейберн из InformationWeek полагает, что Google намеревается стандартизировать подобные короткие голосовые команды для Android, желая подстроить их под работу очков дополненной реальности Google Glass (“OK Glass”). Как выяснилось, пользователи оказались не готовыми к таким радикальным изменениям, произошедшим в приложении Maps.

И хотя возвращение офлайн-карт в Maps нельзя считать полноценным — ранее пользователи могли кэшировать несколько местоположений и на более широкой местности — Google сработала очень быстро, чтобы снизить градус недовольства пользователей. В приложение также добавлена информационная ссылка “Где Latitude?”, которая рассказывает подробнее о будущем функции обмена координатами в Google Maps.

Наряду с некоторыми ограничениями в Maps 7 для Android нельзя не отметить и улучшения. В число нововведений вошла, во-первых, функция “Исследовать” (Explore). При нажатии на кнопку поиска (запрос вводить не нужно) приложение показывает пользователю расположенные поблизости магазины, кафе, рестораны, гостиницы и т. д. Во-вторых, Google доработала встроенный в программу навигатор. Он научился перестраивать маршрут, если положение на дороге изменилось и появился более быстрый путь до места назначения. В-третьих, появилась отдельная версия Maps для планшетов. К сожалению, ряд новшеств — отзывы о ресторанах, рейтинги общепита, данные о распродажах и специальных акциях в магазинах, сервис пользовательских отметок об инцидентах на дороге — работают только на территории США.

 

 

 

ІТП «Град»: А.Н.Береговскіх про Містобудівній кадастр Києва, портал якого був відкритий у День архітектора - 1 липня 

У Києві 1-го липня на честь Свята - Дня архітектора - відбувся запуск відкритого містобудівного порталу. На порталі розміщено діючий генеральний план. Щоб генплан був зрозумілий людям, його можна покласти прозорим шаром на Космознімок. За неповний робочий день портал відвідали близько 10 тисяч користувачів.

2-го липня відбувся міжнародний науково-практичної семінар присвячений створенню та розвитку містобудівного кадастру Києва. У роботі семінару взяли участь керівники та спеціалісти департаменту архітектури та містобудування міської адміністрації, міністерства регіонального розвитку України, регіональних і муніципальних органів архітектури та містобудування Республіки, вчені, викладачі, керівники комерційних підприємств і суспільно-професійних об'єднань. У рамках заходу пройшла прес-конференція. На запитання журналістів відповідав заступник головного архітектора Києва Андрій Вавриш. Знаменною подією, що підтверджує серйозність намірів київської влади створити працюючу систему, стало підписання трьох меморандумів. Головний архітектор Києва Сергій Целовальник підписав меморандуми, які декларують принципи взаємодії з керівниками департаментів по земельних ресурсах, майну та інформаційним технологіям. В якості основного результату конференції, організатори запропонували закріпити десять основних принципів містобудівного кадастру. Вся робота конференції була побудована як науково-практичне обгрунтування цих принципів. Конференція без перебільшення «відкрила очі» багатьом її учасникам на суть створюваної системи. Представникам влади стало очевидно, що Містобудівний кадастр може стати дієвим інструментом не тільки оперативної підготовки проектів рішень органів місцевого самоврядування, а й забезпечить необхідними знаннями, зацікавлених у містобудівній діяльності інвесторів, забудовників та інших юридичних і фізичних осіб. Автоматизація процесів по виконанню функцій і надання послуг дозволить чиновникам працювати більш ефективно. Відкритість містобудівних даних мінімізує заявки, приречені на відмови. Відкрите майбутнє міста створить умови для більшої залученості громадян у процеси розвитку, творення, зміни міста на краще. Містобудівний кадастр в Україні розуміється як інформаційно-аналітична система управління містобудівним розвитком територій. Саме тому Київ став привабливим майданчиком для впровадження вирощеної багаторічними зусиллями і постійно розвивається методології ІТП «Град». У першій частині науково-практичної конференції генеральний директор ІТП «Град» Ганна Берегівських виступила з доповіддю про пропоновану методології комплексного підходу при створенні інформаційно-аналітичних систем управління містобудівним розвитком територій України, пропонованої інститутом з урахуванням досвіду роботи на російських територіях. Озвучені керівником інституту принципи єдності соціально-економічного та територіального планування, комплексності нормативно-правового, організаційного, інформаційного та технологічного забезпечення містобудівної діяльності на основі інфраструктурного підходу через створення та розвиток Містобудівного кадастру були гаряче підтримана учасниками конференції. Одностайно підтримано подання керівників київського департаменту містобудування та архітектури містобудівного кадастру, як інструменту, оптімізіруещего щоденну діяльність чиновника і забезпечує містобудівними юридично значущими даними всіх зацікавлених осіб. У другій частині конференції співробітники департаменту продемонстрували «вживу» роботу містобудівного порталу, а керівник відділу впровадження інформаційних систем Денис Довбиш і провідний інженер-аналітик Олена Бедямшіна ІТП «Град» продемонстрували повний цикл автоматизованої муніципальної функції з присвоєння адреси та видачі відповідного документа. за запитом власника об'єкта нерухомості. В якості роздаткового матеріалу учасники семінару отримали буклети з текстом, перекладеним на українську мову, що демонструють підходи, запропоновані ІТП «Град» для створення містобудівного кадастру Києва. Попереду дуже багато роботи, але ми віримо що наполегливе бажання зробити потрібну систему, працьовитість і високий професіоналізм замовника і виконавців дозволяють сподіватися на те, що Київ незабаром стане прикладом для всіх муніципалітетів України, які поставлять собі завдання підвищити якість послуг і поліпшити підприємницької клімат.

 

 

 

Компанія MicroSurvey представляє три безкоштовні програми для системи Leica Nova MS-50

За повідомленням сайту GPS World, компанія MicroSurvey, виробник програмного забезпечення MicroSurvey CAD і MapScenes System, оголосила про випуск трьох нових версій програмного забезпечення, оптимізованого для повного використання масивів даних нової Leica Nova MS50 MultiStation. MicroSurvey CAD Ultimate 2013, MicroSurvey CAD Studio 2013 і MapScenes PointCloud 2013 забезпечують повне створення хмар точок, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс для Leica Nova MS50, який дозволяє користувачам швидко і легко інтегрувати 3D-дані хмар точок у свої робочі процеси.

Програмне забезпечення MicroSurvey CAD Ultimate 2013 призначено для рішень камеральних дослідницьких завдань та розробки програмного забезпечення для геодезистів, підрядників та інженерів, забезпечує знайоме повне CAD рішення «від поля до результату» з повною сумісністю з даними Leica Nova MS50 MultiStation. За допомогою всього лише кількох кліків миші користувачі можуть легко імпортувати набори даних з Leica Nova MS50 MultiStation в комплекті з усіма TPS вимірами, картинками, точками і даними сканування. Користувачі, які потребують посилення візуалізації своїх даних, можуть створювати фільми та анімації, MicroSurvey CAD Studio 2013 включає в себе всі функціональні можливості MicroSurvey CAD Ultimate плюс потужний модуль для можливостей анімації, за допомогою якого можна створювати дійсно чудові фільми. Програма MapScenes 2013 включає в себе можливості з підготовки звітів, візуалізації даних хмар точок та інструменти для створення анімації, які можуть дуже допомогти судовим слідчим при реконструкції пригод, а також і іншим державним фахівцям з охорони праці. Інструмент в даний час включає в себе можливість використання багатого набору 3D даних, отриманих Leica Nova MS50 MultiStation. MapScenes 2013 дозволяє користувачеві швидко і легко малювати об'єкти по хмарах точок, дозволяючи створювати об'єкти дуже швидко і дуже точно, а також використовувати дані сканування від Leica Nova MS50 MultiStation в анімаціях для точних і переконливих реконструкцій.